Mączka rybna dla świń

Mączka rybna dla świń

Mączka rybna dla świń

Chcesz zapewnić swoim zwierzętom najwyższej jakości pożywienie pełne składników odżywczych i niezbędnych minerałów? Mączka rybna dla świń to doskonały produkt, który uzupełni każdą paszę. Dzięki temu będzie ona odpowiednio kaloryczna, dostarczy zwierzęciu cenne witaminy, a dodatkowo będzie świetnie smakować. Mączka rybna to nic innego jak sproszkowane odpady powstające na skutek przetwórstwa ryb. Może składać się z całych ryb, ich poszczególnych części lub cennych tłuszczy. Wykorzystaj mączkę rybną podczas karmienia świń zapewniając im najwyższej jakości pożywienie.

Dobrze karmione świnie – mączka rybna najlepszej jakości

Produkt dostępny na naszej stronie internetowej to idealne pożywienie, które pozwala na lepszy wzrost oraz utuczenie młodych prosiaków. Wykorzystaj to, by móc zaproponować najwyższej jakości świnie. Mączka rybna, a właściwie jej produkcja podlega wielu restrykcjom, dlatego sam proces jej wytwarzania jest silnie kontrolowany. Zgodnie z obowiązującymi wymogami posiadamy wszelkie certyfikaty i zgody niezbędne do jej wyrobu. Specjalnie wyselekcjonowana mączka pochodzenia rybnego jest w pełni bezpieczna, a do tego zapewni zdrowie, karmionym przez ciebie zwierzętom hodowlanym.

Mączka rybna – pokarm dla świń

Mączka rybna (pokarm dla świń) może być stosowana jako dodatek do różnego rodzaju pasz i przygotowywanego pożywienia lub stanowić samodzielny produkt w postaci gotowej mieszanki. Hodowcy niezwykle często decydują się na skorzystanie z naszej propozycji, ponieważ stanowi pełnowartościową żywność, którą warto wykorzystać w swojej hodowli. Maczka rybna oprócz wysokiej zawartości białka odpowiedzialnego za przyrost świń zawiera również cenne minerały i witaminy. Znajdziesz tutaj witaminę A, D oraz E, które doskonale uzupełnią dietę. Dodatkowo niewielka ilość zdrowych tłuszczy pochodzenia zwierzęcego nie tylko pozytywnie wpłyną na zdrowie zwierząt, ale również sprawią, że nie będziesz musiał stosować dodatkowych zapychaczy i niskiej jakości pasz. Zapewnij swoim kontrahentom wysokiej jakości mięso z małą zawartością tłuszczu dbając o właściwe żywienie świń i prosiaków.

Mączka rybna dla zwierząt – zalety produktu

Niezwykle istotne w wyborze właściwych produktów do żywienia zwierząt hodowlanych jest jakość przygotowanych mieszanek i pasz. Delikatny proszek w postaci mączki jest lekkostrawny, co zapewnia dobre samopoczucie twoich zwierząt. Zapoznaj się z poszczególnymi produktami dostępnymi w naszej ofercie.

polski