Mączka rybna LT 94

Mączka rybna LT94 – właściwości

Mączka rybna to produkt o wysokiej zawartości białka i cennych wartości odżywczych. Jednym z kluczowych składników są tu między innymi kwasy egzogenne, które dodatkowo ułatwiając proces trawienny u poszczególnych zwierząt, oraz przyspieszając znacząco tempo ich wzrostu. To w żeglowności niezwykle istotny aspekt wśród wielu hodowców, którzy przeznaczają swoją zwierzynę na sprzedaż lub ubój. Sama mączka pozyskiwana jest ze starannie wyselekcjonowanych odpadów rybnych. To, co ja wyróżnia to wykorzystanie podczas produkcji nie tylko resztek, ale również z całych ryb. Dzięki temu nasza mączka jest dużo bardziej wartościowa i pozytywnie wpływa na zdrowie wszelkiego rodzaju dokarmianych zwierząt.

Mączka rybna LT94 – produkcja

Dostępna na naszej stronie internetowej mączka rybna LT 94 przygotowana została ze świeżych ryb. Cechą charakterystyczną, jest proces jej produkcji. Ze względu na zastosowanie niskiej temperatury obróbki, w mączce zachowane zostały najcenniejsze składniki odżywcze, co znacząco wyróżnią ją na tle innych. Stosując ja w codziennym żywieniu swoich zwierząt, dostarczysz do ich organizmu nie tylko tak potrzebne białko, które jest podstawowym budulcem mięśni. To również doskonałe źródło aminokwasów i zdrowych tłuszczy, które odpowiadają za prawidłowe funkcjonowanie i dobre samopoczucie zwierząt. Wykorzystaj mączkę rybną jednakowo, jako dostatek do podawanej paszy lub przyrządź z nich kulki proteinowe, które będą stanowić uzupełnienie diety.

Mączka rybna LT94 – produkt dla zwierząt

Spośród wszystkich produktów przygotowywanych na bazie ryb to właśnie mączka rybna LT94 cechuje się najwyższym współczynnikiem trawienności. Oznacza to, że może być wykorzystywana zarówno dla zwierząt hodowlanych, jak i zwierząt zmagających się z problemami trawiennymi. Co więcej, cechuje się wyjątkowym aromatem, co dodatkowo zachęca zwierzynę do jedzenia. Duża przyswajalność wszystkich wartości odżywczych sprawia, że produkt maksymalnie regeneruje organizm i wspomaga jego pracę.

Maczka rybna LT94 – bogactwo ryb

Warto mieć na uwadze, że podczas produkcji mączki rybnej wykorzystywane są różne gatunki ryb. Pozwala to na maksymalne wzbogacenie produktu najcenniejszymi składnikami. W składzie z powiedzeniem możesz znaleźć ryby morskie, jak i słodkowodne. Najczęściej w przygotowanej mieszance wykorzystywane są łososie, pstrągi, szprotki i makrele. Zapewnij swoim zwierzętom wysokie tempo wzrostu, wykorzystując nasze produkty. Zobacz też nasz inny produkty, jakim jest olej rybny.

polski