Mączka rybna na karpia

Mączka rybna na karpia – poznaj nasz produkt

Mączka rybna dla karpi to nic innego jak zmielona na proszek ryba. W naszej przetwórni zajmujemy się zarówno wytwarzaniem oleju rybnego, jak i wspomnianej mączki rybnej. Aby powstała potrzebne są nam ryby oraz odpady rybne, które są suszone, a następnie mielone na mąkę. Nasza mączka rybna na karpia składa się z najwyższej jakości odpowiednio wyselekcjonowanych odpadów rybnych oraz całych ryb. Jakie jest jej pełne zastosowanie? Już przychodzimy Wam z odpowiedzią. Mączka jet doskonałym suplementem i dodatkiem do żywności, dlatego w dużych ilościach dodaje się ją do wszelkiego rodzaju pasz, karm oraz do zanęty. Dzięki suszeniu pozbywamy się wszystkich mniej potrzebnych składników, co sprawia, że zostaje nam niezwykle wartościowy produkt, który swoje zastosowanie ma w hodowli zwierząt. Taka mączka rybna jest bogatym źródeł białka i innych składników odżywczych w tym aminokwasów egzogennych, czyli takich, których organizm nie jest w stanie sam wytworzyć, a które są mu niezbędne do prawidłowego funkcjonowania, dlatego też owa mączka trafia do zwierzęcej paszy. Sprawdź naszą ofertę i wybierz produkt, który sprawdzi Ci się najlepiej.

Mączka rybna na karpia – czym jest zanęta?

Zanęta to pokarm, który swoim aromatem ma za zadanie przywabienie ryb. Wykorzystywana jest najczęściej przez wędkarzy w celu przywołania do siebie i utrzymania przy sobie większej ilości tych stworzeń, co zdecydowanie ułatwia i usprawnia połowy. Ryby karpiowate uwielbiają mączkę rybną, dlatego jest ona podstawowym składnikiem zanęty na karpie – jak przygotować taką zanętę? W jej składzie powinno znaleźć się od 10 do 20% wysokiej jakości mączki rybnej, pozostałe składniki to bułka tarta, biszkopt, śruta kukurydziana, płatki owsiane oraz pozostałe dodatki. Mączka rybna na karpia sprawdzi się także jako dodatek do zanęty na inne ryby, co sprawia, że jest to bardzo uniwersalny produkt.

Mączka rybna na karpia – Polfish to sprawdzony producent

Zależy nam na zdrowiu Twoich zwierząt, dlatego dbamy też o ich prawidłowe żywienie. W ofercie naszego przetwórstwa znajdziesz pięć rodzajów mączek rybnych – z łososia, pstrąga, szprota, makreli oraz z ryb mieszanych. Sprzedajemy je w dwóch wielkościach – 25 i 50 kg. Mączka rybna na karpia to także niezbędny produkt każdego wędkarza – kup i przekonaj się o jej skuteczności. Sprawdź nasz asortyment i poznaj nasze wyjątkowe produkty. Skontaktuj się z nami telefonicznie lub poprzez formularz na stronie internetowej.

polski