Mączka rybna skład

Mączka rybna skład – czym jest mączka rybna?

Mączkę rybną spotkać można w wielu miejscach, gdzie przemysłowo hodowanie są zwierzęta. Mączka ta jest doskonałym suplementem uzupełniającym dietę zwierząt oraz składnikiem wielu karm i pasz. Jako Polfish od ponad 20 lat zajmujemy się produkcją produktów, które mają drogocenny wpływ na żywienie zwierząt, jest to olej rybnymączka rybna. Skład tych wyrobów dopracowaliśmy do perfekcji, dzięki czemu jest on bardzo prosty i w pełni przyswajalny przez zwierzęta. Sprawdź naszą ofertę i wybierz rozwiązanie żywieniowe dopasowane do potrzeb Twoich zwierząt.

Skład mączki rybnej – z czego jest zrobiona i jak powstaje?

Mączkę rybną, którą tworzymy w naszych zakładach, otrzymujemy z całych ryb oraz dokładnie wyselekcjonowanych odpadów, które powstają w procesie przetwórstwa rybnego. Następnie składniki te przetwarzane są na sproszkowany, drobny miał, który nazywany jest właśnie mączką rybną. Skład mączki rybnej bogaty jest w bardzo dobrze przyswajalne białko, aminokwasy egzogenne, czyli takie, których organizm nie syntezuje samodzielnie, dlatego powinny być dostarczane razem z pokarmem oraz witaminy z grupy A i D.

Poznaj nasz jakościowy skład. Mączka rybna to niezwykle ważny produkt wykorzystywany w hodowli zwierząt oraz w rolnictwie!

Ryby bogate są w wiele składników odżywczych, dzięki czemu również i nasze produkty mają bardzo dobry skład. Mączka rybna to produkt, który zawiera w sobie bardzo duże ilości witamin, minerałów i innych składników wspomagających dietę zwierząt. Dlatego tak ważne jest wybieranie paszy z mączką rybną w składzie lub samodzielne dodawanie jej do zwierzęcej karmy, jako produkt suplementujący. Hodowla zwierząt to jednak nie jedynie miejsce, w którym mączka rybna ma swoje zastosowane. Produkt ten, dzięki zawartości wielu dobroczynnych składników takich jak azot i fosfor będzie także doskonałym nawozem rolniczym. Mączka rybna ma pozytywny wpływ zarówno na glebę, jak i na rośliny, którym pomaga w zdrowym wzroście.

Mączka rybna – idealny suplement także dla zwierząt domowych

Mączka rybna, dzięki wysokiej zawartości składników odżywczych i witamin jest także doskonałym uzupełnieniem nie tylko diety zwierząt hodowlanych, ale także domowych. Dbając o zdrowie naszych pupili, warto dodawać ten produkt do ich posiłków lub wybierać karmy z mączką rybną w składzie. Pamiętaj, że wszelkie produkty odzwierzęce powinny pochodzić ze sprawdzonych źródeł i producentów. Wybierając mączkę rybną od Polfish, masz zapewnienie o doskonałej jakości produktu, dlatego koniecznie zapoznaj się z ofertą naszego sklepu.

polski