Mączka rybna skład

Mączka rybna skład – czym jest mączka rybna?

Mączkę rybną spotkać można w wielu miejscach, gdzie przemysłowo hodowanie są zwierzęta. Mączka ta jest doskonałym suplementem uzupełniającym dietę zwierząt oraz składnikiem wielu karm i pasz. Jako Polfish od ponad 20 lat zajmujemy się produkcją produktów, które mają drogocenny wpływ na żywienie zwierząt, jest to olej rybny i mączka rybna. Skład tych wyrobów dopracowaliśmy do perfekcji, dzięki czemu jest on bardzo prosty i w pełni przyswajalny przez zwierzęta. Sprawdź naszą ofertę i wybierz rozwiązanie żywieniowe dopasowane do potrzeb Twoich zwierząt.

Skład mączki rybnej – z czego jest zrobiona i jak powstaje?

Mączkę rybną, którą tworzymy w naszych zakładach, otrzymujemy z całych ryb oraz dokładnie wyselekcjonowanych odpadów, które powstają w procesie przetwórstwa rybnego. Następnie składniki te przetwarzane są na sproszkowany, drobny miał, który nazywany jest właśnie mączką rybną. Skład mączki rybnej bogaty jest w bardzo dobrze przyswajalne białko, aminokwasy egzogenne, czyli takie, których organizm nie syntezuje samodzielnie, dlatego powinny być dostarczane razem z pokarmem oraz witaminy z grupy A i D.

Poznaj nasz jakościowy skład. Mączka rybna to niezwykle ważny produkt wykorzystywany w hodowli zwierząt oraz w rolnictwie!

Ryby bogate są w wiele składników odżywczych, dzięki czemu również i nasze produkty mają bardzo dobry skład. Mączka rybna to produkt, który zawiera w sobie bardzo duże ilości witamin, minerałów i innych składników wspomagających dietę zwierząt. Dlatego tak ważne jest wybieranie paszy z mączką rybną w składzie lub samodzielne dodawanie jej do zwierzęcej karmy, jako produkt suplementujący. Hodowla zwierząt to jednak nie jedynie miejsce, w którym mączka rybna ma swoje zastosowane. Produkt ten, dzięki zawartości wielu dobroczynnych składników takich jak azot i fosfor będzie także doskonałym nawozem rolniczym. Mączka rybna ma pozytywny wpływ zarówno na glebę, jak i na rośliny, którym pomaga w zdrowym wzroście.

Mączka rybna – idealny suplement także dla zwierząt domowych

Mączka rybna, dzięki wysokiej zawartości składników odżywczych i witamin jest także doskonałym uzupełnieniem nie tylko diety zwierząt hodowlanych, ale także domowych. Dbając o zdrowie naszych pupili, warto dodawać ten produkt do ich posiłków lub wybierać karmy z mączką rybną w składzie. Pamiętaj, że wszelkie produkty odzwierzęce powinny pochodzić ze sprawdzonych źródeł i producentów. Wybierając mączkę rybną od Polfish, masz zapewnienie o doskonałej jakości produktu, dlatego koniecznie zapoznaj się z ofertą naszego sklepu.

polski