Olej rybny dla zwierząt

Olej rybny dla zwierząt – dlaczego jest tak ważny?

Dieta czworonożnych towarzyszy powinna być odpowiednio skomponowana. Musi być źródłem wielu cennych składników odżywczych, niezbędnych dla prawidłowego rozwoju oraz zdrowia pupila. Jednym z ważnych elementów są tłuszcze, które występują w czterech wariantach. Główne kategorie tłuszczów w diecie to: tłuszcze nasycone, tłuszcze jednonienasycone, tłuszcze trans i tłuszcze wielonienasycone. Tłuszcze wielonienasycone zawierają kwasy tłuszczowe Omega, które tworzą kluczowe hormony regulujące stany zapalne i przepływ krwi. Jednak tego rodzaju tłuszcze nie są naturalnie tworzone w organizmie. Omega 3 można znaleźć głównie w rybach zimnowodnych, olejach roślinnych, skorupiakach i siemieniu lnianym. Istnieje wiele powodów, dla których zwierzęta potrzebują kwasów Omega 3 w swojej diecie. Olej rybny dla zwierząt jest jego doskonałym źródłem. Kwas Omega 3 równoważy również kwasy tłuszczowe Omega 6, które znajdują się w większości zbóż i przetworzonej żywności. Niezbędne jest kontrolowanie ilości kwasów tłuszczowych Omega 6 w diecie zwierząt. Ich nadmiar może prowadzić do problemów zdrowotnych, np. chorób serca czy zapalenia stawów.

Rybny olej dla zwierząt – poznaj jego zalety

Nasz produkt najwyższej jakości, czyli rybny olej dla zwierząt omega 3 za sprawą swoich właściwości może być doskonałym suplementem diety dla Twojego czworonoga. Nienasycone kwasy 3 oraz 6 są niezbędnymi składnikami potrzebnymi do prawidłowego funkcjonowania ssaków. Wiele wyników badań już potwierdziło, że olej rybny uzupełnia potrzebne składniki dla zwierząt. Dodając nasz produkt do diety swojego pupila, między innymi wyrównasz profil kwasów tłuszczowych, usprawnisz funkcjonowanie nerek, a także spowolnisz procesy starzenia się jego mózgu.

Poznaj nasz olej rybny dla Twojego pupila

Olej rybny, który Ci oferujemy to produkt, który został odpowiednio przebadany. Właśnie dlatego podawanie go swojemu czworonożnemu towarzyszowi jest całkowicie bezpieczne. Cechuje go szereg pozytywnych właściwości. Stosowanie go wpływa na jakość widzenia o oraz ogólną odporność organizmu. Produkt wspiera układ ruchu, ma właściwości przeciwzapalne oraz wpływa na zdrowie skóry i mocną sierść, a także na funkcjonowanie nerek, szczególnie u zwierzęcych seniorów. Dba o układ nerwowy, spowalnia procesy starzenia oraz dbają o sprawność mózgu. Jak widzisz, olej rybny dla Twojego pupila to zawsze doskonały wybór, na który warto postawić!

Olej rybny dla zwierząt – co jeszcze musisz o nim wiedzieć?

Olej rybny dla zwierząt jest znakomitym źródłem wielu witamin, szczególnie A, D i E. Doskonale natłuszcza paszę oraz pozostałe zwierzęce posiłki, poprawiając ich walory smakowe i zapachowe. To dodatkowo wzmaga apetyt i przekłada się na przyrost masy zwierząt. W naszym sklepie oferujemy m.in. Olej rybny łososiowy oraz olej z ryb mieszanych. Każdy z nich jednak będzie odpowiednim wyborem dla czworonogów, gdyż wprowadzi do ich diety niezbędne i niezwykle potrzebne składniki odżywcze. Nasze produkty pakujemy w kontenery IBC o pojemności 1000 l, beczki 200 l lub też do cysterny. Potrzebujesz innego rodzaju transportu? Poinformuj nas o tym, a na pewno go zorganizujemy! Dzięki owocnej współpracy z firmami kurierskimi i prywatnymi przewoźnikami dowieziemy produkt w dowolnie wybrane przez Ciebie miejsce w kraju i za granicą. Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami, a z chęcią poinformujemy Cię o szczegółach naszej oferty! A także o innych produktach takich jak mączka rybna.

polski